Halı Yıkama Makinaları Hakkında

Yazar kommanmakina 18/03/2018 0 Yorum Anasayfa,Bilgi Bankası,
 
 MAKİNA ALIRKEN LÜTFEN BUNLARA DİKKAT EDİNİZ:
     Sadece fiyat odaklı makina seçiminde bulunmayınız. Aldığınız makinalar yeterli kalitede halı yıkayamadığı gibi, çok sık arıza yapabilir; hatta ve hatta hiç çalışmayan bir makina ile bile karşılaşabilirsiniz.  Bu nedenle makina seçimine mümkünse kendiniz geliniz ya da bu işten anlayan bir uzman gönderiniz.  Eğer bunları yapamıyorsanız firmanın kurumsal kimliğini analiz etmeye çalışınız. 
     Biz Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.Ş olarak Türkiye’nin saygın kuruluşlarından Sabuncuoğlu Kimya A.Ş’nin grup şirketiyiz. Aşağıdaki linklerden lütfen bizi detaylı olarak inceleyiniz. 
Grup markalarımızdan bazıları:
www.sabuncuoglu.com.tr
www.kommanmachinery.com
www.era111.com
www.power1.com.tr
www.turbopax.com
www.meierturkiye.com
NEDEN KOMMAN MAKİNA’YI TERCİH ETMELİSİNİZ ?
1- Komman makina mühendisleri yıllarca arıza yapmayacak sağlam makinalar üretmek için Solidworks altyapısı ile çalışmakta, sağlamlık ve kalite üzerine yaptıkları AR&GE çalışmalarını tüm makinalarımıza yansıtmaktadırlar. Makinalarımız malzeme seçiminden üretimin her aşamasına kadar büyük bir titizlikle üretilmektedirler.  
2-Komman Makina’nın bağlı olduğu grup şirketi; Sabuncuoğlu Kimya A.Ş halı yıkamada dünyanın en çok tercih edilen, en başarılı ürünü ERA 111 halı şampuanının üreticisidir. Türkiye ve Dünya Geneli en az 20.000 den fazla halı yıkama şirketi Era 111 halı şampuanlarını kullanmaktadır. Dolaylı olarak bir  Era 111 şirketi olan  Komman Makina bu sayedeTürkiye ve Dünya genelinde en az 20.000  halı yıkama firması ile etkileşim halindedir. Bu durum Komman Makina’nın müşterileri anlama ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılama yeteneğini en üst düzeye çıkarmaktadır. 
3- Eğer halı yıkama işine yeni başlayacaksınız Komman Makina size tamamı ile ücretsiz eğitimler verip, başarılı olmanız için rehberlik yapacaktır.  
4- Hem halı yıkama makinası hem de halı yıkama kimyasalları üreten firmalar grubu olmamız nedeni ile ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz çok yönlü karşılanacak; iş kaliteniz maximum düzeyde ilerleyecektir.
         Kurumsal bir firma ile çalışmak ; alacağınız makinaların  bulunduğunuz ülkeye transferinden, kurulumuna kadar ve sonraki aşamalarda sizin için çok doğru bir seçim olacaktır. Lütfen unutmayalım ki; dünyada daha iyisini daha ucuza bulmanın yöntemi asla yoktur. Yatırımınızda başarıya ulaşmanız için Komman Makina ve Era 111 sizin için dünya üzerinde bulabileceğiniz en iyi seçim olacaktır.
Saygılarımızla....