Hakkımızda

Saygıdeğer Kullanıcı: Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.Ş olarak sizler için bir otomatik halı yıkama makinası üretmeye karar verdiğimizde Türkiye ve Dünya Üzerindeki tüm halı yıkama makina ve sistemleri üzerine uzun süren araştırmalar yaptık. Halıyı En iyi yıkamanın yanında en iyi durulama yapabilen halı hav ve tüylerini en etkili şekilde temizleyen aynı zamanda en az arıza yapabilme ve uzun süre dayanım noktasında en verimli olabilecek sistemi seçip mevcutlar içerisinde en başarılı olabilecek modellerimizi sizlere sunuyoruz. 

Bizi tercih etmeniz için tüm nedenleri özetleyelim :

17 yıllık Halı Yıkama Tecrübesi ile üretmiş olduğumuz bu modellere ve sistemlere karar verdik. ( Firmamız Türkiye ve Dünyanın ilk endüstriyel şampuanını üreten, Türkiye ve Dünyada sektör lideri olan  Era 111 Endüstriyel Halı Şampuanının üreticisi Sabuncuoğlu A.Ş Grup Şirketidir. ) 

Grup şirketlerimiz faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ne üretirsek en iyisini üretmeliyiz felsefesi ile üretim yapmakta; tüm proje ve faaliyetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir. Temsil ettiğimiz markaların ileri düzey imajları nedeni ile bizim sizlere olabilecek olanın en iyisini vermekten başka bir alternatifimizin bulunması teknik olarak mümkün değildir.

Yurt dışı operasyonlarımızda Türkiyeden ithal edilen makinaların yeterli verim ve kaliteye sahip olmaması ve yaşanan mağduriyetlerin, Makina taleplerini Çine kaydıracağını, diğer Türk Mallarına bakış açısının  da bu durumdan olumsuz etkileneceğini öngörmemek neredeyse imkansızdı. Halı yıkama sektörü ve beklentileri konusundaki uzmanlığımıza güvenerek, Diğer markalarımızı ve Türk Makina sektörünü temsil edebilecek makinalar üretmeye bu nedenlerle karar verdi

Halı yıkama makinaları üretiminde ilk defa mühendislik çizimler, makina çalışma prensipleri ve mühendislik hesaplara dayalı, dayanıklılık ve uzun ömürlülük testleri ile seri üretim alt yapısında üretim yapmaya başladık. Ayrıca Halı yıkama makinaları üretiminde ülke genelinde en başarılı bulduğumuz firmanın know how unu satın alarak alt yapımızı daha da güçlü hale getirdik.

Halı yıkama sektörüne yönelik üretmiş olduğumuz ürünleri kullanarak 10 yılı aşkın bir süredir bizimle birlikte yürüyen, Türkiye ve Dünya geneli 6.000 den fazla halı yıkama işletmesinin  büyümesi ve gelişmesi bizim en büyük mutluluk kaynağımız oldu. Şimdi Halı Yıkama Makinalarının Mühendislik ismi Komman Halı Yıkama Makinaları ile de sizlere kaliteli, sağlam, işlevsel, kompakt bir makina sunuyoruz.